دانلود کد قالب وبلاگ کلاسیک مبارزه 1636

قالب وبلاگ سه ستونه  کلاسیک مبارزه ، آب ‌و آتش متضاد همدیگه هستند و درون یک لیوان شیشه ای مقداری آتش است و بعدش آب به روی آتش ریخته شده است که نماد جنگ و مبارزه است.این قالب وبلاگ دارای سئو کامل می باشد و می تواند ایندکس مطالب وبلاگ شما را در گوگل و دیگر موتورهای جستجوی بهبود بخشد ، امیدوارم از قالب وبلاگ کلاسیک مبارزه لذت ببرید.

این قالب از اسمش پیداست یک قالب کلاسیک می باشد که شما میتوانید برای موضوعات مانند : لیوان / جنگ / آتش / شخصی / آب و ... استفاده کنید تا یک وبلاگ زیبا داشته باشید این قالب از سه ستون در سمت های راست ، وسط و سمت چپ که هر ستون داری کابرد های خاص خودش است تشکیل شده است.

اکنون کد این قالب زیبا را با توجه به سیستم وبلاگدهی خود از طریق آیتم های زیر دریافت کرده و در وبلاگ خود قرار دید.

منبع پیچک

دانلود کد قالب وبلاگ کلاسیک مبارزه 1636

برچسب ها:
قالب بلاگ اسکاي دانلود کد قالب وبلاگ کلاسيک مبارزه قالب آس بلاگ دانلود کد قالب وبلاگ کلاسيک مبارزه قالب براي ورد پرس دانلود کد قالب وبلاگ کلاسيک مبارزه دانلود قالب براي ورد پرس دانلود کد قالب وبلاگ کلاسيک مبارزه قالب براي جومولا دانلود کد قالب وبلاگ کلاسيک مبارزه دانلود قالب براي جومولا دانلود کد قالب وبلاگ کلاسيک مبارزه دانلود قالب براي وي سي پي دانلود کد قالب وبلاگ کلاسيک مبارزه دانلود قالب براي پارس کيوت دانلود کد قالب وبلاگ کلاسيک مبارزه پارس کيوت دانلود کد قالب وبلاگ کلاسيک مبارزه دانلود قالب براي نيوک دانلود کد قالب وبلاگ کلاسيک مبارزه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

شرکت طراحی پارس پا

نیرو گرفته از اسکریپت شرکت فضای مجازی وبکده

طراحی قالب توسط شرکت پارس پا
کلیه حقوق این طرح برای پارس پا محفوظ است
مطابق مواد 1 ، 12 و 25 قانون جرایم رایانه ای هرگونه کپی برداری و یا انتشار این قالب تخلف محسوب شده و با خاطیان برخورد قانونی بعمل خواهد آمد

طراحی قالب براساس css3 ، htm5 و واکنشگرا ( ریسپانسیو ) .

تماس با ما

دریافت قالب وبلاگ بلاگفا Blogfa.com با کیفیت بالا و رایگان و قالب های عاشقانه بلاگفا و میهن بلاگ را می توانید از سایت ما دریافت کنید و همچنین در قرعه کشی ها شرکت کنید .

دریافت قالب وبلاگ و افزایش بک لینک :

به طور ساده،  همین که دوستانان شمارا لینک میکنند بک لینک هست

سود بک لینک کجاست ؟

می توان گفت که بک لینک باعث افزایش فوق العاده بازدید سایت شما می شود و درواقع بشدت نزد گوگل محبوب می شوید و در نتایج جستجوی گوگل در صفحه ی اول و لینک های ابتدای قرار داده می شوید و ده ها هزار بازدید کننده وارد وبلاگ یا وب سایت شما می شود .

افزایش درآمد با بالا رفتن بازدید به جهت دریافت قالب وبلاگ از پارسلون :

با دریافت بک لینک بازدید سایت شما بشدت افزایش می یابد و می توانید براحتی تک تک بازدید های وبلاگ یا وب سایت خودتان را به درآمد تبدیل کنید برای این کار کافی هست در سایت پارس پا عضو شوید و کدهای تبلیغاتی مخصوص کسب در آمد را در وبلاگ یا وبسایت خودتان قرار دهید .

  • ايران
  • 09117251215
  • mailto:info@parspa.com