قالب وبلاگ باتری خورشیدی و انرژی سالم

قالب وبلاگ مخصوص طرفداران انرژی پاک و ناآلاینده خورشیدی ..

 

 

 

 

سلول خورشیدی (به انگلیسی: solar cell یا photovoltaic cell یا photoelectric cell) یک قطعه الکترونیکی حالت جامداست که انرژی نور خورشید را مستقیماً توسط اثر فوتوولتاییک به الکتریسیته تبدیل می‌کند.

سلول‌های خورشیدی ساخته شده از ویفر سیلیکون، کاربرد بسیاری دارند. سلول‌های تکی برای فراهم کردن توان لازم دستگاه‌های کوچک‌تر مانند ماشین حساب الکترونیکی به کار می‌روند. آرایه‌های فوتوولتاییک الکتریسیتهٔ بازیافت‌شدنی‌ای را تولید می‌کنند که عمدتاً در موارد عدم وجود سیستم انتقال و توزیع الکتریکی کاربرد دارد. برای مثال می‌توان به محل‌های دور از دسترس، ماهواره‌های مدارگرد، کاوشگرهای فضایی و ساختمان‌های مخابراتی دور از دسترس اشاره کرد. علاوه بر این استفاده از این نوع انرژی امروزه در محل‌هایی که شبکهٔ توزیع هم موجود است، مرسوم شده‌است.

امروزه انسان با پیشرفت‌هایی که در زمینه‌های مختلف کرده، نیازی روزافزون به انرژی پیدا کرده و این امر او را بر آن داشت تا با روش‌های گوناگون انرژی مورد نیاز خود را کسب کند.

یکی از این روش‌ها که طی ۲۰ سال اخیر، انسان از آن استفاده می‌کند، استفاده از باتری‌های خورشیدی است. خورشید در هر ثانیه حدود ۱۰۰۰ ژول انرژی به هر متر مربع از سطح زمین منتقل می‌کند که با جمع‌آوری کردن آن می‌توان انرژی مورد نیاز برای کارهای مختلفی را تأمین کرد.

برچسب ها:
دانشجویان هوشبری 92 ایلام - آیا میدانستید که...؟؟؟سالمیم*معرفی سبک زندگی سالم *احیای سنت‌ها و فرهنگ سلامتی غنی ...شهروشهروندی سالم بامشارکت داوطلبان سلامتدیدنی ها - انیمیشنبهداشتی - زندگی سالمجامعه سالم با کشاورزی ارگانیکزندگی سلامكم خوني - پلي بسوي آرامش و خوشبختی

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

نام :فاطمه    
خوب بید


نام :ناشناس    
درود !!!!! هیرا جان 2 تا متن جالب دارم به نظر تو کدومشون قشنگ تره ؟؟ 1 من و تنهایی و یک شمع روشن خدا نکند بادی بیاید 2سالهاست عبور کرده ام از خویش << یادم بخیر >> میگن به سگ محبت بکنی بهت وفادار میشه و جواب محبت تو رو با وفاداریش صابت میکنه اما بعضی ادمها تا بدونن دوستشون داری و بهشون محبت میکنی هار میشن !!!!!!!! تو چی فکر میکنی ؟؟؟!!! می دونستی که اگر با قلب یکی بازی کنی و بشکنیش یه روزم یکی دیگه پیدا میشه و قلب تورو میشکنه؟؟؟؟؟ تا حالا شده یکی خیلی بهت اعتماد کنه و اعتمادشو بهت صابت کنه ولی فقط اذت عشق بخواد ؟؟؟؟؟؟؟؟


شرکت طراحی پارس پا

نیرو گرفته از اسکریپت شرکت فضای مجازی وبکده

طراحی قالب توسط شرکت پارس پا
کلیه حقوق این طرح برای پارس پا محفوظ است
مطابق مواد 1 ، 12 و 25 قانون جرایم رایانه ای هرگونه کپی برداری و یا انتشار این قالب تخلف محسوب شده و با خاطیان برخورد قانونی بعمل خواهد آمد

طراحی قالب براساس css3 ، htm5 و واکنشگرا ( ریسپانسیو ) .

تماس با ما

ما هر روز در حال افزایش تعداد قالبها می باشیم .

قالب ها با سئوی بالا می باشند .

  • ايران
  • 09117251215
  • mailto:info@parspa.com