بخش کاربری و اعضا =

در بخش کاربری یک سری امکانات موجود است که با عضویت در سایت می توانید با آن امکانات دسترسی داشته باشید . مهمترین آنان ویزگی بک لینک گرفته برای وبلاگ شخصی خودتان می باشد ( وبلاگ یا وب سایت فرقی نمیکند )

به این شکل که بعد از Login کردن به پارسلون از منوی مربوطه لینک ها و عناوین وبلاگهای خودتان را به سیستم اضافه میکنید .. سپس شروع به تبلیغات میکنید و به این صورت که سعی میکنید از طریق لینک اختصاصی شما وارد سایت پارسلون شوند و از پارسون قالب دریافت کنند ، در این هنگام است که لینک اختصاصی شما در کنار قالب دریافتی ، به وبلاگ قالب گیرنده اضافه می شود و به شما در واقع بک لینک میدهد

تمامی این امکانات رایگان می باشد

همچنین امکان زیر مجموعه گیری نیز وجود دارد که سرعت بک لینک گیری شما را افزایش می دهد

شرکت طراحی پارس پا

نیرو گرفته از اسکریپت شرکت فضای مجازی وبکده

طراحی قالب توسط شرکت پارس پا
کلیه حقوق این طرح برای پارس پا محفوظ است
مطابق مواد 1 ، 12 و 25 قانون جرایم رایانه ای هرگونه کپی برداری و یا انتشار این قالب تخلف محسوب شده و با خاطیان برخورد قانونی بعمل خواهد آمد

طراحی قالب براساس css3 ، htm5 و واکنشگرا ( ریسپانسیو ) .

تماس با ما

دریافت قالب وبلاگ بلاگفا Blogfa.com با کیفیت بالا و رایگان و قالب های عاشقانه بلاگفا و میهن بلاگ را می توانید از سایت ما دریافت کنید و همچنین در قرعه کشی ها شرکت کنید .

دریافت قالب وبلاگ و افزایش بک لینک :

به طور ساده،  همین که دوستانان شمارا لینک میکنند بک لینک هست

سود بک لینک کجاست ؟

می توان گفت که بک لینک باعث افزایش فوق العاده بازدید سایت شما می شود و درواقع بشدت نزد گوگل محبوب می شوید و در نتایج جستجوی گوگل در صفحه ی اول و لینک های ابتدای قرار داده می شوید و ده ها هزار بازدید کننده وارد وبلاگ یا وب سایت شما می شود .

افزایش درآمد با بالا رفتن بازدید به جهت دریافت قالب وبلاگ از پارسلون :

با دریافت بک لینک بازدید سایت شما بشدت افزایش می یابد و می توانید براحتی تک تک بازدید های وبلاگ یا وب سایت خودتان را به درآمد تبدیل کنید برای این کار کافی هست در سایت پارس پا عضو شوید و کدهای تبلیغاتی مخصوص کسب در آمد را در وبلاگ یا وبسایت خودتان قرار دهید .

  • ايران
  • 09117251215
  • mailto:info@parspa.com